Nowy ë-C3 to przystępny cenowo samochód o nowoczesnej, atrakcyjnej stylistyce, który nie uznaje kompromisów. Oferuje on dużą wszechstronność użytkowania dzięki zasięgowi wynoszącemu ponad 300 km (cykl mieszany WLTP – w trakcie homologacji) i przestronności wnętrza. Każda podróż jest gwarancją dobrego samopoczucia dzięki dostępnemu w standardzie zawieszeniu Citroën Advanced Comfort®, fotelom Citroën Advanced Comfort® (dostępnym w wersji Max), podwyższonej pozycji za kierownicą, innowacyjnej desce rozdzielczej C-Zen lounge i nowoczesnemu wyposażeniu, które upraszcza codzienne życie.

Uproszczone doświadczenia użytkownika: w gamie Nowego ë-C3 oferowane są tylko dwie wersje, You i Max. Ta uproszczona gama ułatwi sprzedaż online poprzez intuicyjny proces zakupowy w dowolnym miejscu i czasie. Co nie mniej ważne, ta racjonalizacja oferty zagwarantuje niższe ceny sprzedaży dzięki optymalizacji produkcji, zapasów i wszystkich przepływów logistycznych.

Szczegóły w salonach: Carserwis Warszawa oraz RESMA Olsztyn

Nowy Citroen E-C3 – galeria

Wersja „You” oferuje bogate wyposażenie już za 110 650 złotych lub od 399 złotych netto miesięcznie w przypadku produktu finansowego SimplyDrive. Klient ma do dyspozycji po raz pierwszy w tym segmencie zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, a także inteligentne technologie zapewniające relaksującą jazdę, takie jak nowy wyświetlacz Citroën Head Up i system informacyjno-rozrywkowy ze stacją dokującą na smartfona. System ten umożliwia połączenie smartfona z pojazdem i korzystanie z jego funkcji w całkowicie bezpieczny i prosty sposób.

Citroën ë-C3 oferuje również bogate wyposażenie w standardzie obejmujące m.in. klimatyzację, Active Safety Brake (system hamowania awaryjnego), asystenta parkowania tyłem, tempomat z ogranicznikiem prędkości, aktywny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, system ostrzegania kierowcy, przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, automatyczne włączanie świateł mijania i reflektory LED.

Wersja „You” jest wyposażona w 16” opony i dostępna w 5 wyjątkowych kolorach nadwozia: biały Polar White, niebieski Monte Carlo Blue, czerwony Elixir Red, szary Mercury Grey i czarny Perla Nera Black.

Wersja „Max” oferuje wszystko, czego oczekują klienci segmentu B i jest dostępna w cenie od 132 100 złotych lub od 499 złotych netto w przypadku produktu finansowego SimplyDrive[2]. Jest wyposażona w 17-calowe diamentowane obręcze kół ze stopów lekkich Atacamite, dwukolorowe nadwozie z kontrastującym dachem, dostępnym w kolorze czarnym lub białym, błyszczące czarne relingi dachowe oraz przyciemnianą szybę tylną i szyby boczne. Bogate wyposażenie obejmuje także nawigację z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cali, bezprzewodowe ładowanie smartfonów, fotele Citroën Advanced Comfort®, elektrycznie składane lusterka boczne z funkcją odmrażania, kierownicę obszytą skórą, tylną kanapę dzieloną w układzie 2/3-1/3, tylne światła 3D LED, automatyczną klimatyzację i kamerę cofania.

Nowy ë-C3 oferuje klientom wszechstronność kompaktowego (ma zaledwie 4,01 m długości), zwinnego modelu wyposażonego w silnik o mocy 83 kW / 113 KM, który zapewnia wyjątkową przyjemność z jazdy „elektrykiem”. Akumulator o pojemności 44 kWh jest idealny do codziennej jazdy, a dzięki funkcji szybkiego ładowania samochodem można wybrać się także w dłuższą trasę. Czas ładowania od 20 do 80% pojemności wynosi zaledwie 26 minut, korzystając z funkcji szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW, natomiast standardowe ładowanie prądem przemiennym o mocy 7 kW trwa około 4 godzin i 10 minut.

Ładowarka pokładowa o mocy 11 kW (trójfazowa) jest dostępna w obu wersjach w cenie 1 900 złotych.