Jeep Renegade 2019 POWRÓT

Nowy 2019 Jeep® Renegade będzie pierwszym samochodem wyposażonym w innowacyjne silniki Turbo maksymalizujące oszczędność paliwa i zapewniające wyjątkowe osiągi zarówno na drodze, jak i w terenie. Dostępne są dwie opcje benzynowe - silnik 1,0-litrowy o mocy 120 KM i 1,3-litrowy o mocy 150 KM lub 180 KM. Ofertę silników uzupełniają 1,6-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 120 KM i 2,0-litrowy silnik MultiJet II turbodiesel o mocy 140 KM lub 170 KM z selektywną redukcją katalityczną SCR (Selective Catalytic Reduction).
Wyjątkowy, autentyczny design.
Nowa stylizacja Jeepa B-SUV zawiera charakterystyczne elementy kultowej marki Jeep zinterpretowane według nowoczesnego klucza. Zdolności terenowe Renegade'a widoczne są już na pierwszy rzut oka i świetnie współistnieją z lifestyle'owym wyglądem. Najważniejsze nowości, jeśli chodzi o nadwozie to reflektory LED i nowe 19" koła. Kabina natomiast oferuje jakość, funkcjonalność i wygodę. • Dla miłośników wolności i przygody.
Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep zapewniają dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Jeep Active Drive i Jeep Active Drive Low, oferujące wzorcowe osiągi w każdych warunkach. • Dla entuzjastów miejskich przygód.
Nowy Renegade oferuje system multimedialny UconnectTM czwartej generacji z 5", 7" lub 8,4" ekranami dotykowymi o wysokiej rozdzielczości, kompatybilność z Apple CarPlay i Android AutoTM, dzięki czemu właściciele mogą być zawsze w łączności ze światem. • Kompletny zestaw bezpieczeństwa.
Najnowocześniejsze zaawansowane technologicznie funkcje bezpieczeństwa, w tym system ostrzegania przed opuszczaniem pasa ruchu (Lane Departure Warning-Plus), inteligentny ogranicznik prędkości (Intelligent Speed Assist) z systemem rozpoznawaniem znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) w standardzie w całej gamie oraz system ostrzegający przed najechaniem na poprzedzający pojazd (Forward Collision Warning-Plus) z systemem aktywnego hamowania awaryjnego (Active Emergency Braking) w wersji Limited. • Dostępny od września 2018 w Salonach Jeepa w całej Europie.